Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Amber zachwouje się coraz narmalniej , ponieważ jest już uspokojona tym że zostanie u Forresterów na zawsze i dlatego chcę pokazać się wszystkim z jak najlepszej strony ... ale zonk ::loll:: ::loll::
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 2006-07-18, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: kimberly1990 »

Teraz jak puszczaja po jednym odcinku, to malo sie dzieje ::kwasny:: Na szczescie juz niedlugo wszystko wroci do normy :mrgreen:

Ridge robi z siebie kompletna ofiare losu i totalnego idiote ::kwasny:: Mam nadzieje, ze Brooke nie bedzie na tyle naiwna i mu nie ulegnie ::jezyk:: A Taylor to sie nie dziwie, bo tez bym nie chciala byc z takim palantem ::kwasny::

Tawny zachowuje sie jak kompletna wariatka ::ysz:: Mowi, ze Becky ma obsesje na punkcie dziecka, ale to nie Becky tylko ona ma obsesje ::plask wczolo: ::ke::

Z niecierpliwoscia czekam na jakies sceny z Kimberly :serce: Najlepiej na sesje zdjeciowa :mrgreen:
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Robi pisze:Amber zachwouje się coraz narmalniej , ponieważ jest już uspokojona tym że zostanie u Forresterów na zawsze i dlatego chcę pokazać się wszystkim z jak najlepszej strony ... ale zonk ::loll:: ::loll::
Wiesz...z tego co ja zauważyłam to Amber nie robi tego na pokaz, bo np.nie lata koło Brooke żeby zobaczyła jaka jest szczęśliwa, a gdyby udawała itd...to pewnie by chciała żeby Brooke to widziała
Klaudusia
Posty: 495
Rejestracja: 2006-05-16, 20:33
Lokalizacja: Celtic Dream :)

Post autor: Klaudusia »

Ridge to jest po prostu przebój nad przebojami ::plask wczolo: ::loll:: Chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać....nie mam na niego słów....
Tawny powinna się leczyć na jedną obsesję,a Becky na drugą.Polecam doktor Taylor,która też ma problemy.W trójkę sobie pomogą ::ok:: W końcu "w kupie" raźniej ::cojest::
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Brcky nie słucha swej głupiej ciotki i dobrze robi. Jak chce zobaczyć swoje dziecko to nic jej nie odwiedzie.
Ridge nieźle grał dzisiaj, ale Brooke kazała mu wracać do żonki, ona na razie jeszcze trzeźwo myśli, ile to jeszcze potrwa, aż ulegnie jego wdziękom (o ile ulegnie)?
Co do Taylor to ja nadal nie wiem, czy ona gra czy naprawdę jest wściekła na Ridge,a. Nadal nie mam wyrobionego zdania.
Muszę pochwalić teraz muzyków MNS, wczoraj przy scenach z Tawny i Becky, a także dziś fajnie, tak dramatyzująco grała muzyka. Coraz bardzoej mi się podoba.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Mówiłem kiedyś że dalsze odcinki mają fajne podkłady muzyczne :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: LoLex »

Eh, ostatnich odcinków nie mogę oglądać i pewnie wiele tracę. Dziś wrociłem do domu na 17, a czy jutro jest powtórka dzisiejszego odcinka?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

LoLex pisze:Eh, ostatnich odcinków nie mogę oglądać i pewnie wiele tracę. Dziś wrociłem do domu na 17, a czy jutro jest powtórka dzisiejszego odcinka?
W poniedziałek o 5.20 powtórka piątkowego. :wink:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: LoLex »

Adex-fan Brooke pisze: W poniedziałek o 5.20 powtórka piątkowego. :wink:
Dziękuję Adex za info. Będę musiał nastawić budzik wcześniej niż zwykle. ;p
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: FanStefci »

Dawno mnie tu nie było. ::chytry:: Po powrocie zrobiłem sobie ponad 20-odcinkowy maratonik MNS, ale nie mam siły tego wszystkiego komentować. ;) Ograniczę się do odcinków z ubiegłego tygodnia:

- Scena tygodnia to pogoń Tawny za Becky ::rad:: Gdyby nie to, że znam przyszłe wydarzenia byłbym skłonny uwierzyć, że scena na wieży skończy się upadkiem jednej z bohaterek. :twisted: Tawny jest jak terminator, a kondycję ma niesamowitą, biegła po tych schodach jak sprinterka. ::krzyw::
- Amber ciągle piszczy jak nienaoliwione drzwi, jakbym był Rickiem to bym sobie kupił zatyczki do uszu. :)
- Ridge = palant roku, Jezuuuuuuuuuuuuu jak on mnie wkurza. Jego perfidia sięgnęła zenitu. Wbrew opiniom, uważam, że ze strony Taylor to nie jest gra tylko realna irytacja postawą Ridge'a.
- Macy się ośmiesza tym naprzykrzaniem się Thorne'owi. Teraz jeszcze postanowiła lecieć do Wenecji. ::ysz:: Nie mogę już jej oglądać.

I jeszcze mała uwaga. Pewnie wiele osób, które nie wiedzą o zafałszowanej przez TVP numeracji odcinków, myśli tak jak moja babcia, że z okazji 3000 odcinków zafundowali aktorom i ekipie wyjazd do Wenecji. ::plask wczolo:
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Adex, rzeczywiście coś było o tym wspomniane, przypominam sobie ten post.
FanStefci, to po prostu powiedz babci, jaka jest prawda z tą numeracją, ja tak zrobiłem i powiedziałem swojej.
A te zatyczki też bym sobie kupił, albo zrobił coś innego. :D
delll
Posty: 110
Rejestracja: 2006-01-10, 17:26
Lokalizacja: chox

Post autor: delll »

A ja myslę sobie, że ten wyjazd do Wenecji to z okazji millenium.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

delll pisze:A ja myslę sobie, że ten wyjazd do Wenecji to z okazji millenium.
Bzdura zwyczajnie co jakiś czas ekipa ma sceny w ładnym "terenie".
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 2006-07-19, 21:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: FanStefci »

Dawidek pisze: FanStefci, to po prostu powiedz babci, jaka jest prawda z tą numeracją, ja tak zrobiłem i powiedziałem swojej.
Oczywiście, że jej powiedziałem. ;)
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
jahek
Posty: 278
Rejestracja: 2005-09-29, 23:38
Lokalizacja: Poznan

Post autor: jahek »

Kitty pisze: Co do kłótni Ridge' a i Taylor, to oni ( tak mi się wydaje) planowali na początku udawać, że coś jest między nimi nie tak, mieli kłocić się "na niby",ale potem Taylor miała coraz bardziej dosyć całej sytuacji i nabrała pewności, że Ridge'owi chodzi nie tylko o Steph, ale o Brooke i zaczęli się kłócić "na serio". Taylor jest naprawdę wkurzona na Ridge'a i ich kłótnie nie są udawane.
Hmm... Nie jestem taki pewien, a płacze Taylor przy Thornie? To wyglądało bardzo podejrzanie... Taylor może grać, choć trudno w to uwierzyć. Gdyby okazało się, że Taylor grała, to trzeba by uznać ją za intrygantkę roku, lepszą niż intrygantka-Amber.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości