Blake Hayes

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sexy Secret
Posty: 227
Rejestracja: 2008-10-24, 20:10
Lokalizacja: L.A

Blake Hayes

Post autor: Sexy Secret »

Blake - oceniam go jako postać po części pozytywną a po części negatywną , ciekawi mnie jaka jest wasza opinia o nim .
Ryan Lavery

Post autor: Ryan Lavery »

Ja ogólnie wspominam go jako villain'a, którym był. :) Miał psychiczny problem podobnie jak Sheila i obsesję na punkcie Taylor, był strasznym intrygantem i za wszelką cenę chciał rozbić jej związek z Ridge'm. W zasadzie to on odkrył Faith i sprowadził ją do L.A. w nadziei, że jako "Caroline" - zniszczy na dobre Tridge. Przez jakiś czas był też w konszachtach z Brooke, ale już nie pamiętam co tam razem wymyślali - w każdym razie oboje mieli ten sam cel - rozbić Tridge. :) Fajna postać, szkoda, że niewyekspoloatowana bardziej.
Kurczę, SS przez ten temat przypominasz mi, że kiedyś B&B serwowało naprawdę ciekawe wątki. Chyba trzeba będę musiał odkopać stare taśmy. :)
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 183
Rejestracja: 2008-06-20, 20:33
Lokalizacja: poznań

Post autor: Cichy »

Dla mnie był wyjątkowo nudną i nieciekawą postacią
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wstrętna psychiczna postać, ale trochę ciekawych scen wprowadził. Bardzo się dziwie że Taylor po nim zatrzymała sobie nazwisko ::plask wczolo:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Awatar użytkownika
DeaconFan
Posty: 12117
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 33

Post autor: DeaconFan »

Adex-fan Brooke pisze:Bardzo się dziwie że Taylor po nim zatrzymała sobie nazwisko
Też mnie to zawsze dziwiło.

Co do samej postaci to słabo go pamiętam, ale był z niego tak jak piszecie niezły intrygant i z psychiką też coś miał. Lubię jednak takie czarne charaktery. :twisted:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Post autor: Adex-fan Brooke »

Pamiętacie jak Blake uwięził Karen a Thorne wjechał przez bramę na ratunek? jak Ridge do Morgan po Taylor :zeby:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

Adex-fan Brooke pisze:Bardzo się dziwie że Taylor po nim zatrzymała sobie nazwisko
Też mnie to zawsze dziwiło :? A w dodatku Hamilton ładniej i jakoś tak zamożniej brzmi :twisted:
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Tomala pisze:A w dodatku Hamilton ładniej i jakoś tak zamożniej brzmi :twisted:
Taylor najwidoczniej miała inny gust :lol: :P


Ja postaci chyba nigdy nie widziałem, jakoś w ogóle go nie kojarzę.
Awatar użytkownika
Omar
Posty: 708
Rejestracja: 2006-11-01, 12:25
Lokalizacja: Maroko

Post autor: Omar »

Damians pisze:
Tomala pisze:A w dodatku Hamilton ładniej i jakoś tak zamożniej brzmi :twisted:
Taylor najwidoczniej miała inny gust :lol: :P
Właśnie, w końcu dzieci z nim nie miała. Ale przypominam sobie sprawę, gdy Taylor wróciła z pracy po urlopie macierzyńskim i wróciła właśnie jako Taylor Hayes. Wiem, że było to potrzebne głównie po to, by Tony jej nie poznał, ale w jakimś stopniu tłumaczy też jej wybór. Taylor Hayes to jak nazwa marki, pod którą świadczy usługi światowej sławy pani psychiatro-psycholog. :lol:
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 183
Rejestracja: 2008-06-20, 20:33
Lokalizacja: poznań

Post autor: Cichy »

Damians pisze:Ja postaci chyba nigdy nie widziałem, jakoś w ogóle go nie kojarzę.
_________________
Taki podrabiany cowboy... kapelusz, wąsy, kowbojki ogulnie to blee
Awatar użytkownika
Despina
Posty: 687
Rejestracja: 2011-04-20, 21:59
Lokalizacja: Miami

Post autor: Despina »

Oglądając powtórki na YT stwierdzam że była to świetna postać, brakuje teraz takiego faceta w B&B :|
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5415
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)

Post autor: mailo »

Adex-fan Brooke pisze:Pamiętacie jak Blake uwięził Karen a Thorne wjechał przez bramę na ratunek? jak Ridge do Morgan po Taylor :zeby:
O dziwo bardzo dobrze to pamietam. Ogólnie chyba zwariował po tym jak jego plan sie nie powiódł - zamiast rozdzielić Taylor i Ridge'a, Karen wolała Thorne'a. Chyba tak to było?
Ostatnio zmieniony 2015-10-27, 22:29 przez mailo, łącznie zmieniany 1 raz.
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 2005-08-27, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Forrester »

Pamiętam, że Blake chorował na astmę. Faktycznie był villanem i występował w serialu całkiem długo, sporo mieszał. Romansował z Margo, próbował rozbić związek Ridga i Taylor sprowadzając Karen (myślał, że to Caroline). Cóż, była to dość antypatyczna postać :)
"Moda na sukces" - serial, który nigdy nie będzie miał swojego końca.
ODPOWIEDZ