Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8846
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Awatar użytkownika
Szpital św. Anny

Post autor: B@r »

Stosunkowy nowy, bo zadebiutował dopiero w 2025 roku i doczekał się póki co dwóch sezonów, codzienny serial obyczajowo- medyczny TVN. Produkcja podbiła serca widzów o czym świadczy chociażby fakt, że niedawno zdobyła Telekamerę. Ma dobrą obsadę, w której są takie znane nazwiska jak: Dorota Segda, Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Barbara Bursztynowicz, Julia Kamińska, Marta Wierzbicka czy Piotr Stramowski.

Ktoś ogląda? Obecnie TVN powtarza wszystkie odcinki w oczekiwaniu na kolejne, które zaplanowano na wiosnę. Na razie jest ich 76.

Grał tam też Nikodem Marecki - 11-latek, który kilka dni temu zginął tragicznie. Ten utalentowany aktor dziecięcy (ma na swoim koncie role m.in. w "Zołzie", "Białej odwadze", "Zakochanych po uszy", "Papierach na szczęście) wcielał się w syna bohaterki Joanny Liszowskiej, czyli doktor Katarzyny. Pojawiał się na ekranie często - ostatni raz dwa odcinki przed przerwą - więc pewnie w nowym sezonie zastąpi go ktoś inny.

Jeśli ktoś lubi seriale medyczne, powinno mu się spodobać. Mnie cieszy najbardziej fakt angażu Barbary Bursztynowicz, która wciela się w uzależnioną od alkoholu matkę Darii Bursztyn (M.Wierzbicka). Może dzięki temu pokazać się z innej strony niż Elżunia z "Klanu" i przede wszystkim - ma co grać, bo jej sceny w "Szpitalu św. Anny" są mocno emocjonalne.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".