Giovanni Lorenzano

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Giovanni Lorenzano

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Nie ma jeszcze takiego tematu, z tego, co widzę. Jestem ciekawy, co sądzicie o nim? Czy go lubicie? Co sądzicie o jego stosunku do Kimberly? A wg mnie odegrał ważną rolę w życiu Kim, bo pomógł jej wyzwolić się spod terroru Adama i dzięki temu nabrała pewności siebie, co widzimy w obecnych odcinkach. Jednak niezbyt przypadł ludziom do gustu, patrząc na wynik w barometrze popularności.

W Wikipedii ktoś napisał o akotrze grającym Giovanniego bardzo ciekawie:

Victor Alfieri (ur. 30 lipca 1971 roku w Rzymie, we Włoszech) - włoski aktor telewizyjny i filmowy, model.

Urodzony w Rzymie, wychowywany był jako jedynak przez matkę i dziadków. Dumą jego rodziny stała się restauracja jego babci, gdzie on miał rozpocząć swoją karierę, ale Victor miał inne plany już w bardzo młodym wieku. Z naturalnym talentem do pisania tworzył we wczesnych latach młodości wiersze, bajki i różne opowieści.

W wieku 14. lat pisał wraz ze swoim twórczym przyjacielem szkice komedii. Także jako klasowy błazen, Victor zawsze występował przed nauczycielami i kolegami. Kiedy miał 18 lat, pewien fotograf zaprosił go do reklamowy i wkrótce potem znalazł się w kilku czasopismach i włoskich operach mydlanych. Otrzymał kilka ról we włoskiej telewizji. Następnie odbył dwuletnią służbę wojskową, wybierając sobie służbę w policji.

W sierpniu 1994 roku przeniósł się do Los Angeles. Dwa lata potem, w czerwcu 1996, przyłączył się roku do obsady serialu TV-NBC Dni naszego życia (Days of our lives, 1996-1998) jako przystojny i tajemniczy Franco Kelley. Właściwa międzynarodowa kariera na małym ekranie rozpoczęła się od roli fotografa Giovanni Lorenzano w popularnym serialu TV-CBS Moda na sukces (The Bold and the Beautiful, 1999-2000).
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 2006-05-23, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

Fotograf czsami mnie irytuje. Jego postać jest jednak dla mnie raczej obojętna.
karolciaQ

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolciaQ »

Jak dla mnie to taki lovelasik :) Ale ogólnie to lubię tą postać :)
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Za krótko gra, bym się mógł o nim wypowiedzieć. Na razie jedyną jego większą akcją jest uwiedzenie Kimberly. Jak ona się na to nabrała, to on ma swój urok osobisty.
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Dawidek pisze:Za krótko gra, bym się mógł o nim wypowiedzieć. Na razie jedyną jego większą akcją jest uwiedzenie Kimberly. Jak ona się na to nabrała, to on ma swój urok osobisty.
Ale właśnie Kimberly się na to nie nabrała. Aktualnie Macy go obmacuje i jestem ciekawy jak zareaguje, gdy się w końcu zorientuje, że to nie Thorne.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

No Kimberly nie nabrała się, ale częściowo poddała się jego urokowi. A z Macy to będzie komedia.
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 2006-07-18, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kimberly1990 »

Wlasciwie to nie mam zdania o tej postaci ::jezyk:: Jest mi obojetny :wink:
karolciaQ pisze:Jak dla mnie to taki lovelasik :)
Zgadzam sie :D Ciekawe jak daleko zabrnie z nim Macy ::jezyk::
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Chciałbym, żeby Thorne ich nakrył. Chociaż potem będzie mi pewnie żal Macy mimo, że jej nie lubię specjalnie.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Giovanni jak się ucieszył w tej ciemni :zeby: on chyba tylko na Stephanie by nie poleciał, ale kto go tam wie ::rad::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Mateo
Posty: 89
Rejestracja: 2006-08-18, 10:34
Lokalizacja: Poland :P

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateo »

A wiadomo, może i na Stephanie by polecił, gdyby go uwiodła hah ;D
Niech Thorne nakryje Macy, bo nie lubie jej za bardzo i zresztą oni nie apsują do siebie.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 2006-06-30, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Ja go lubię :) Fajny jest, a w ciemni było fajnie :) Szkoda tylko, ze tracil czas na Kimberly
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Chociaż w sumie on najbardziej pasuje do Kimberly... I to chyba on sprawił, że Kim wreszcie zaczęła pokazywac pazurki i stać się coraz bardziej zaborcza w walce o Rick'a.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jak teraz oceniacie Giovanniego z perspektywy czasu? Wg mnie nuda, tło ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

Dla mnie od początku był tłem. Już trochę jest w Modzie, ale dopiero teraz, przy scenach z Morgan, dzięki humorystycznemu scenariuszowi, "zauważyłam" go. W scenach z Kim taki sobie...
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 2006-03-23, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Giovanni kompletnie nic nie wnosi do serialu... Szkoda, że w ogóle jest... Mogliby rozwinąć jego wątek z Macy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości