Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Jak już wspominałem, nie dziwię się Brooke, od początku nie podobał mi się jej związek z Deacon'em. Teraz wszyscy ponoszą konsekwencje tego konsekwencje. Najbardziej - Bridget.
Stephanie nie powinna wyręczać Bridget. Dziewczyna, jeśli chce, to niech rozprawi się z matką, choć uważam, że powinna najpierw ochłonąć. Brooke powinna być ostrożniejsza, gdy słucha wynurzeń Stephanie.
Erica chyba wzięła sobie rady matki w sprawie Rick'a i Forrester'ów. Mam nadzieję, że nie pójdzie za daleko.

[ Dodano: 2007-11-30, 21:35 ]
Nie dziwię się reakcji Bridget, że nie ma już matki. Matka ją po proswtu zawiodła.
Rick tak przywiązał się do nianii, jak Maks do Franii, w polskiej "Nianii". :D (niezły rym :P )
Dziewczyna mocno sie spoufaliła, mówiąc, że się zadurzyła w swoim pracodawcy. I jeszcze to mu mówi prosto w twarz. Ja na jej miejscu nie miałbym odwagi. :roll:

[ Dodano: 2007-12-03, 22:20 ]
Ostatnio chyba tylko ja komentuję bieżące odcinki. :wink:

Dobrze, że Bridget zdecydowała się na rozmowę z matką. I okazało się, że było na co czekać. Rozmowa między nimi była bardzo niestandardowa, jak na warunki MnS. Bridget podchodziła do matki, tak by niczego ona się nie domyśliła. Jutro zapowiada się ciekawa konfrontacja między nimi. Stephanie nie dała rady dziewczynie, ona była uparta.
Brooke była bardzo spokojna, moim zdaniem zbyt łatwo uwierzyła Stephanie. Gdyby wiedziała o Bridget, chyba wymyśliłaby strategię. Ale lepiej byłoby chyba, gdyby rozmawiały bez przygotowania, może będą bardziej szczere wobec siebie. Brooke nie powinna teraz ani kłamać, ani manipulować. Córka jej w takim przypadku nie uwierzy.
Czekam na jutrzejsze odcinki.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

A myślałem że już całkiem nikt nie chce komentowac, to co mówiła Bridget że ludzie obgadywali Brooke że jest straszna to śmiechu warte wymysły scenarzystów na potrzeby tego wątku ::loll:: Romans z Deaconem to największy błąd Brooke, ale te inne wcześniejsze mają inne okoliczności. To co teraz się dzieje było nieuniknione, co nie znaczy że juz nie ma szans na poprawę. Deacon jest jakiś taki beznadziejny, kiedyś to była ciekawa postać, teraz taki jkby mniej inteligentny i prawie ciągle tak samo na czarno ubrany lata ::kwasny::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 2007-04-12, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Lizzy »

Właśnie się skończył drugi odcinek (który tylko obejrzałam). Fajnie że CJ wrócił :serce: , ale nie rozumiem dlaczego jest taki wściekły na Sally z powodu tego że Ridge wykupił tą firmę. Może i jest Forresterem, ale przecież Sally prawie nie miała wyjścia i powinien dać sobie spokój z uprzedzeniami, Ridge chce dla Spectry tak dobrze jak on. Brooke zaczęła rodzić :zeby: i ten tekst Bridget do Stefy "Masz 4 dzieci powinnaś wiedzieć co robić" :zeby: , a Stefa że rodziła z szpitalu :mrgreen: a Bridget zaczęła mówić co robić. Wyprzedziła wiedzą starą Cesarzową :mrgreen: . Ale potem Stefa wreszcie wzięła sprawy w swoje ręce. Taka ją lubię ::krzyw:: . Ogólnie jutro będzie ciekawie, bo w końcu ujrzymy pewnie (mam nadzieję, że nie będą przeciągać tego porodu) kolejne dziecko Brooke Logan.
Milagros
Posty: 274
Rejestracja: 2007-06-24, 18:39
Lokalizacja: woj.dolnośląskie

Post autor: Milagros »

Szczerze mówiąc to długo czekałam na tą konfrontację Bridget z Brooke.
Bridget zdziwiła mnie swoim opanowaniem jak na taki moment,dopiero pod koniec
nie wytzymała,ale to zrozumiałe ::chytry::
I tak ją podziwiam,że postanowiła pomóc matce przy porodzie(nie wyobrażam sobie
siebie w takiej sytuacji ::plask wczolo: )
Dobrze,że Stefa się zrehabilitowała i też zacznie działać.
Cieszę się bardzo z powrotu Cj'a :serce:
Teraz wygląda o wiele dojrzalej i jakby wyładniał :serce: Szkoda tylko,że tak się
zbulwersował o Ridge'a.
Z drugiej strony jednak wcale mu się nie dziwię-Ridge ciągle był ich wrogiem nr 1,a on
po powrocie ze studiów dowiaduje się,że kupił ich firmę.
Mam tylko nadzieję,że to nie wpłynie negatywnie na jego relacje z matką :wink:
Miłość nie potępia- miłość oczyszcza i dźwiga.
(Henrik Ibsen)
Właśnie napisałam 300 post!
justyna18
Posty: 340
Rejestracja: 2007-02-16, 15:15
Lokalizacja: Z daleka..

Post autor: justyna18 »

Bridet mnie dziś zadziwiła swoim opanowaniem. Tak spokojnie rozmawiała z Brooke. Ale dobrze tak Brooke, niech ma za swoje. I ten poród. :zeby: Dobrze, że Stephanie się zdecywowała pomóc.
Mój kochany CJ wrócił. ::rad:: Dużo lepiej wygląda z krótkimi włosami. teraz jest bardziej przystojny niż był. :zeby: :lol:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

Ja się wcale nie cieszę z powrotu CJ'a. Nigdy tej postaci nie lubiłem. Co do dzisiejszych odcinków to jestem zdziwiony postawą Stephanie. Była jakby zdezorientowana. Po urodzeniu 5 dzieci powinna odrawu wiedzieć co robić gdy kobieta rodzi.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Bridget z jakimi pretensjami do matki z powodu ,że nie usuneła dziecka, to samo mówiła Stephanie , ale tutaj obie miały racje . Można było to rozwiązać jakiś czas temu , nie rozbijając rodziny . Ale mamy co mamy i teraz Brooke , jak i Bridget powinny przez jakiś czas odpocząc od siebie i po wyciszeniu zacząć na nowo życie .
Za C.J. nie przepadam ,ale fajnie że pojawiła się stara twarz w Modzie . Lubie takie powroty bohaterów .
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Stephanie i Bridget odbierające poród Brooke to dobre posunięcie scenarzystów :zeby: Bridget chyab zbyt zdenerwowałą Brooke i ona zaczeła rodzić (dobrze że nie sama lub jadąc autem ::jezyk:: ), poza tym śmiesznie bo Bridget tez się urodziła w Big Bear (poród odbierał Ridge), CJ teraz wygląda lepiej niż przed odejściem (aż rok już temu wg serialu ::kwasny:: ), ma racę że to złe, iż Sally dała się dyygować Ridge'owi, najdziwniejsze że Clarke się dał.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Widzę, że temat troszke odżył. Fajnie. :serce:

Konfrontacja Brooke i Bridget była nieunikniona. I ta druga była górą i miała całkowitą rację. To Brooke zniszczyła jej życie, zabrała męża i spowodowała, że córka straciła poczucie bezpieczeństwa, i przyczyniła się do tego, że Bridget utraciła do niej zaufanie. Przytyk ze strony Bridget może spowodować, że Brooke na nowo przemyśli swoje postępowanie. Plusem dla niej jest to, że zawsze wie, że popełniła błąd.
Gdyby Brooke nie ociągała się z wyjazdem do szpitala, to może i by w nim urodziła dziecko. A jak nie, to i urodzi w samochodzie. Zaskoczyła mnie postawa Bridget. Chwilę wcześniej zionęła szczerą i zasłużoną nienawiścią do matki, a po chwili próbuje jej pomóc. :shock: I jeszcze przewyższa wiedzą na temat rodzenia dzieci Stephanie, która urodziła piątkę dzieci. ::plask wczolo: Stephanie chyba lepiej zna się na sposobach usuwania ciąży, niż na pomaganiu rodzącej kobiecie. ::loll:: ::loll:: (patrz: Morgan).
Szczerze mówiąc, spodziewałem sie innego powrotu. Ale cieszę się, że wrócił CJ. On nadal jest uprzedzony do Forrester'ów. ::kwasny:: Na jego miejscu jednak też z początku skrytykowałbym matkę, za to, że sprzedała firmę konkurencji. :roll:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Warto też pamiętać że Brooke i Deacon i tak już wcześniej zakończyli swój romans. Bridget wreszcie przestała być słodką idiotką :: bow :: Szkoda że Brooke rodzi trzecie dziecko kogoś takiego jak Deacon a nie Thorne :cry: no, ale wszystko jeszcze przed nią ::jezyk::
Niespoilerowcy: ktoś z was jeszcze nie wie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka? ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Bic
Posty: 92
Rejestracja: 2006-01-18, 16:22
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Bic »

Chciałem tu dać reklamówkę jutrzejszego drugiego odcinka ale tam jest ujawniona płeć dziecka więc daruję to sobie.
Miejmy Nadzieję że jutro wszyscy się dowiemy jakieś płci to będzie dziecko.

[ Dodano: 2007-12-05, 16:15 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=8b2y8_7oYOs
Reklamówka drugiego odcinka tego dnia.
Tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków "Mody na sukces".
plaska
Posty: 632
Rejestracja: 2005-11-05, 10:44
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: plaska »

Dziś już wszystko wiadomo :) mamy dziewczynkę!
Stephani mi dziś wyjątkowo zaimponowała, nie tym, ze odebrała poród, ale tym, ze obiecała zaopiekować się Brook, która over and over jest zagubioną małą dziewczynką w wielkim świecie sexu :) Jedne z lepszych odcinków jakie widziałam, bałam się, że dojdzie do rękoczynów jeszcze przed porodem, ale dziewczyny trzymały klasę.
Ciekawa jestem jak mała będzie miała na imię ;]
They're gonna hang me in the morning A'fore this night is done
They're gonna hang me in the mornin' And I'll never see the sun
http://www.pat.cba.pl
Roxi
Posty: 302
Rejestracja: 2005-09-05, 00:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: Roxi »

Zgadzam sie z Dawidkiem. Brooke rozwaliła małżeństwo córki. Stephanie dzis była dobra.
To z miłości do dzieci. Bridgett jak zwykle b. dojrzała.
Zbieraj me gesty, przyklejaj do papieru, powstanie z nich osobowosc, dla Ciebie - przyjacielu. Zadumaj się nad nią, odczytaj ją "inaczej" - zabacz jak wiele może mieć ona znaczeń.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

No i Brooke ma drugą córkę. Miała nadzieję, że po tym porodzie Bridget trochę się udobrucha, ale nic z tego. Rana jest jeszcze zbyt świeża. Jeśli Brooke chce, by jej córka jej wybaczyła, to powinna jej dać czas i pozwolić odsunąć się na bok. I dać córce czas na ochłonięcie, przemyślenie całej sytuacji. Nie łudźmy się, Bridget nie zapomni matce tego, co ona zrobiła jej. Bridget pomogła matce w tak trudnej sytuacji, bo nie jest wredną dziewczyną i pokazała dziś klasę. Ta dziewczyna urosła dziś w moich oczach. Gratuluję też Stephanie, która pozwoliła urodzić dziecko. Wątpię jednak w jej szczerość, co do ewentualnej pomocy Brooke. Zdziwiło mnie trochę, że Brooke w ogóle prosi swojego wroga o pomoc. :roll: ::ysz::
Deacon jak poznał prawdę, to chyba zrozumiał, że to koniec jego małżeństwa z Bridget.
Bardzo dobrze, że Thorne wyjaśnił Rick'owi specyfikę życia z osobą uzależnioną. Ja nie dziwie się wahaniu rick'a, to dla niego całkiem nowe doświadczenie. Amber jak zwykle chce sie poświęcać, mam nadzieję, że przekonał ją do wspólnego doświadczania trudów. W końcu są małżeństwem.

Zastanawiałem się dziś, czy aktorka grająca lekarkę z ośrodka odwykowego, z którą rozmawiała Amber przed wyjściem, to Whoppi Goldberg. Skojarzenia narzuciły mi sie od razu. ::loll::
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 2006-06-30, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Gabra-Sheila »

Wow, dzisaj była Lauren!!! Ale wypiękniała :D Nie widziałam jej w MnS z ...dwa lata :) Ale szkoda, że jest z Ridge'm. I Forresterowie poznali prawdę o Domie Mody Spectra ... A Bridget ładnie wyglądała i dobrze, że się tak trzyma.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości