Klan

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Mareczek pisze:
mailo pisze:Ta złodziejka ze szpitala przypominała mi Halszkę
Ja nawet uważam, że to ona :roll:
Ale chyba scenarzyści liczyli, że widzowie już nie pamiętają o tej postaci ::kwasny::
:
Jak się okazało ostatnio scenarzystom nic się nie pomyliło tylko to miała być Halszka. postać powróciła do serialu jak widać nadal jest złodziejką i jest pośrednio związana ze śmiercią Ryśka. Do tego Monika, Czesia i Bohdan wpadli na jej trop.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A jak wpadli na jej trop? :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

SPOILER

W Lany Poniedziałek podczas przeglądania dokumentów zmarłego Ryśka, Grażynka znajdzie kopertę zaadresowaną do niej, a w niej kupon loterii. Domyśli że to jest prezent imieninowy, którego Rysiek nie zdążył jej wręczyć. Kasia sprawdzi numery i okaże się zę Grażynka wygrała milion złotych! ::rad::


Źródło: Świat Seriali


Nie wiem jak innym, ale mnie ten wątek nawet się podoba ::rad::
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Skisły - a ja uważam, że to jest strasznie naciągane i jak to pierwszy raz przeczytałem to stwierdziłem "żałosne", ale zobaczymy jak się rozwinie ::chytry::
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Pewnie że to naciągane, ale jak dla mnie jednak fajne :wink:
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

A mi się teraz podoba ten wątek z Halszką! :D
Cieszę się, że ten powrót był zamierzony i teraz jest w miarę dobrze prowadzony :)
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Mareczek pisze:Skisły - a ja uważam, że to jest strasznie naciągane i jak to pierwszy raz przeczytałem to stwierdziłem "żałosne", ale zobaczymy jak się rozwinie ::chytry::
No dokładnie Mareczku, zgadzam się. Ten wątek z wygraną na loterii na maksa naciągany i idiotyczny... Już coś podobnego w MjM wymyślili kiedyś...
Natomiast wątek z powrotem Halszki i jej udziałem w śmierci Ryśka to całkiem dobry pomysł, ale z realizacją pewnie będzie gorzej.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Adex-fan Brooke pisze:A jak wpadli na jej trop? :)
Z tego co udało mi się orientować z dzisiejszego odcinka - Halszka została zarejestrowana na kamerze szpitalnej i Monika ją rozpoznała (kiedyś Halszka ją okradła). Poszła z tym do Czesi (chyba Czesia wtedy pracowała w Butiku u Moniki jak była sprawa z Halszką). Okazało się że Halszka była u Czesi wcześniej aby zapisać swoje dziecko do jej prywatnego przedszkola. Ciekawe jak to się potoczy.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Ten wątek z Halszką maila jeszcze bardziej skomplikowany.
Bo po butiku Halszka znowu wróciła kilka lat temu i pracowała u Moniki w Rosso i znowu ją okradła. A teraz Halszka przyszła dziecko do przedszkola zapisać i okazało się, że dyrektorką tego przedszkola jest Czesia. I ta powiedziała to Monice.

Ale w szpitalu, to była przecież inna aktorka, a teraz wróciła stara i robią z widzów idiotów :lol:
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Damians pisze:Ale w szpitalu, to była przecież inna aktorka, a teraz wróciła stara i robią z widzów idiotów
W szpitalu była ta sama Halszka przecież :wink:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Mareczek pisze:
Damians pisze:Ale w szpitalu, to była przecież inna aktorka, a teraz wróciła stara i robią z widzów idiotów
W szpitalu była ta sama Halszka przecież :wink:
Mi też się wydaje , że to była ta sama Halszka co zawsze. Ale fakt, że może na zbyt krótko pokazana.
B@r
Posty: 8481
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Na VOD wgrali pierwszy odcinek Klanu!

http://vod.onet.pl/klan,klan,41999,0,43190,odcinek.html

:D
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Sexi Ricky
Posty: 763
Rejestracja: 2008-08-09, 11:08
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sexi Ricky »

Miło zobaczyć jak zaczynały się perypetie Lubiczów :mrgreen:
W dodatku występowali jeszcze Władysław i Maria :wink: Aż się łezka w oku kręci.
Co prawda niektóre dialogi bardzo sztuczne, ale sam nieporównywalny klimat serialu sprawia, że powracają wspomnienia :lol:
Zupełnie inaczej "Klan" wygląda współcześnie. Osobiście uważam, że dla dobra ogółu serial powinien zostać zakończony już wiele lat temu.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Ela w tej fryzurze trochę mi Stephanie z pierwszych odcinków MNS przypomina :D
Scena z Moniką super :twisted:
Oby wgrywali dalej, bo teraz jestem ciekaw czy Wiesia dowie sie o tym kto nieumyślnie przyczynił się do śmierci jej dziecka.(jeśli wiecie, to błagam nie piszcie :twisted: )
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Wszyscy się kłócą :lol:
To zupełnie nie ten sam Klan, ale pamiętam te lata - bo oglądam od początku :)
Ela zupełnie inna niż teraz, Paweł kłótliwy i chciwy na pieniądze, polecam wszystkim, by poświęcili te 25 minut :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości