Sheila Carter

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ

Najciekawszy powrót Sheili Carter

Czas głosowania minął 2024-06-07, 21:30

wizja śmierci po wypiciu trucizny - 1996 rok
1
6%
powrót jako matka Erici (Mary) - 2002 rok
6
35%
porywaczka Ridge'a - 2003 rok
4
24%
spotkanie Quinn w domu Katie - 2017 rok
1
6%
ujawnienie się Finnowi i poinformowanie go, że jest jego matką - 2021 rok
5
29%
 
Liczba głosów: 17
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ankieta powstanie prawdopodobnie w poniedziałek. Mam prośbę o właściwy link z powrotu Sheili w 2021 roku i ewentualnie link do sceny z 1996 roku (jeśli jej nie będzie, to trudno, poradzimy sobie z tym). Samo głosowanie potrwa 2 tygodnie - tak, jak poprzednie w tym temacie.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Z pobieżnych poszukiwań, nie znalazłem końcówki odcinka 8576, kiedy Sheila ujawnia si Finnowi w domku gościnnym w dniu jego ślubu. Nie znalazłem też wspomnianej przez Adexa sceny z 1996 roku. Przekładam utworzenie ankiety o kilka dni, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zastanawiam się nad wersją ankiety bez linków.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Niech będzie ankieta bez linków, przecież zawsze tak było. Jeśli linki są to ok, ale akurat tych scen obecnie nie można odszukać.
Ja już mam pomysł na kolejną ankietę - najlepsze odejście Sheili
- wypicie trucizny w rezydencji Forresterów (1996)
- ucieczka z Mary po postrzeleniu Stephanie i bójce z Amber (1998)
- pocałowanie Mary/grożenie Stephanie/duszenie przez Ridge'a w więzieniu po "śmierci Taylor" (2002)
- ucieczka z Sugar po bójce z Brooke i "śmierci" Ridge'a w piecu (2003)
- kelnerowanie i bycie podejrzaną o strzelanie do Billa (2018)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Dziękuję za Twoje stanowisko, @Adex-fan Brooke . Twoja propozycja jest interesująca, myślę, że będzie kolejna ankieta na zaproponowany przez Ciebie temat, ale w drugiej połowie czerwca lub w lipcu.

Ankieta na temat najlepszego powrotu Sheili została utworzona, ale bez linków - jak proponował @mailo . Takie ankiety z aktywnymi linkami będą tworzone, ale jeśli wszystkie opcje będą miały odnośniki. Z niepełnymi opcjami (część bez linków) to nie ma większego sensu.
Jak się rzekło - ankieta jest już aktywna. Można wybrać tylko jedną z pięciu opcji. Głosowanie jest dostępne dla osób nieposiadających konta na forum. Będzie można głosować przez 2 tygodnie, do 7 czerwca, do godziny 21.30. Zachęcam do licznego udziału w głosowaniu.
Awatar użytkownika
Mariush
Posty: 527
Rejestracja: 2013-12-02, 22:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 27
Wiek: 32

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariush »

Ja bym jedynie pominął to „odejście” z 2018 roku, ponieważ w sumie to nie było jakieś odejście z przytupem tylko chwilowe wyparowanie, jako że bodajże w tamtym okresie Kim Brown starała się o stanowisko polityczne i nie mogła występować w serialu.

Kontynuując wątek pomysłów na ankiety można by również wykonać coś w stylu „najlepsze zmartwychwstanie”. Tylko tutaj trzeba by było zrezygnować z ożywienia Taylor z 2005 roku, ponieważ wiadomo, że zebrałoby lwią część głosów :)
Nie Ridge, gdy wyrzuca Cię na Brooke.

Jestem Kris. Syn, brat i ojciec mojej matki z czwartego małżeństwa mojego przybranego dziadka.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ankieta ze zmartwychwstaniami mogłaby zostać utworzona, ale w innym temacie, nie tutaj. :wink: Myślę, że wykluczenie jakiegoś wydarzenia nie byłoby dobrym pomysłem. Zaraz odezwą się zwolennicy którejś z postaci z pytaniem, czemu nie ma tak ważnej sceny (i nie mam na myśli konkretnie postaci Taylor - piszę ogólnie). Wracając do Sheili - sceny z 2018 roku wziąłbym pod uwagę, bo powód zniknięcia postaci z serialu nie ma tu znaczenia - ważny jest sam fakt, że Sheila zniknęła i to na 3 lata.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Osobiście o tych wątkach zmartwychwstań to bym wolał zapomnieć. Po prostu były tak irracjonalne, jakby wątpiono w inteligencję widzów. Chyba, że ankieta by brzmiała "Najgorsze zmartwychwstanie" to głosowałbym na kukłę w trumnie,😂

W aktualnej ankiecie już zagłosowałem. Ciężko było się zdecydować na co.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Sheila Carter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Trwa głosowanie w ankiecie poświęconej najlepszym powrotom Sheili Carter. Ankieta zakończy się w piątek o 21.30. Który jej powrót najbardziej Wam się spodobał? Kto z Was jeszcze nie oddał głosu, ma szansę to zrobić w ciągu najbliższych 72 godzin. Zapraszam do udziału w zabawie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości