Ja uwarzałam Ridga za dupka ale teraz że jednak coś myśli. Zrobiło sie troche ciekawiej w B&B.Aha i Taylor też potrafi sie czasem fajnie zachować. To była super scena z tym rzutem.
A ten lektor to jest juz czasem wkurzający. Naprawde.
Ta czynnosc jest bohaterom soap oper niestety na ogol nieznana i daja sobie wmowic wszystkoKaska pisze:Pierwszy odcinek trzymał w napięciu.![]()
Wreszcie mamy kogoś nowego, czyli Sally i Clarke`a. No i może jeszcze Stephanie.![]()
Ciekawe, o co chodzi Stefie, że chce pogadać o Morgan.
Come on, Ridge! Pomyśl, pomyśl!
Mnie się jej ciało też nie podoba.Fuj!Szogunka pisze:Coś dziwnego. Niby ra sama Morgan, a już mis ię dziś nie podobała. Napompowane usta, ochydnie umieśnione ramiona, brzydki wyraz twarzy. Czyżby to chęć mordu tak a nią wpływała, czy na moje jej postrzeganie? Kolejny dzięń Ridge plusuje. Czemu nie ma ankiety jemu poświęconej? Stephanie trochę za późno przyciska Clarka.
Ja też. To już się staje nudne.Tiril pisze:Mam nadzieję, że Rick i Amber znikną na jakiś czas, bo mam ich chwilowo dość.